Zážitky

Proč ve čtvrtek?

26. března 2009 v 8:56
No tak jsem tady v IVT a děláme takovou tu srandu, jak se jeden zdeformuje a nebo se změní na někoho jinýho. Já se měním na Kubu. Jestli chcete, tak sem dám jeho fotku, ať víte, jak vypadá :D Je to hrozný XD. Ale jak se mění Eliška na Davida, to ja taky dobrý. A prý je dobrý aji jak se mění Radim na mě. Ale to je jedno. Já to tady píšu a vy beztak vůbec nevíte, o koho se jedná... :D

To neplatí...

22. března 2009 v 18:27
Proč ubíhá týden rychleji než víkend? A proč je to tak u všeho? Všechno, co mě baví, a nebo aspoň neprudí a nestresuje, je hned pryč, a všechno negativní se vleče. A stačí se těšit. To je vždycky doba. Zarezervovala jsem si totiž v knihovně Brisingr :). Ale budu si muset počkat ještě přibližně měsíc, než si ho přečte někdo, kdo ho má přede mnou :(.
Neřešte, proč je tu ten obrázek... stačí, že to vím já.

Hadiii...

10. března 2009 v 15:01
A další video.. Fakt hnus :D

Ty máš dva sourozence? A kdes je vzal? - Se zeptej mojí mámy :D

10. března 2009 v 14:46
Dobře nás Žižla přesadila :D. Je aspoň prdel. Nejlepší dneska v matice co chvilu záchvat smíchu. Jinak Bezděková už má asi lepší náladu... Jsem jenom řekla, jak získám střed kružnice, když blabla... no a prostě mi řekla, jak jsem zabodovala :D Zas tolik jsem myslim neřekla... Tak jsem se nasmála a ještě mám plus :D. Jo a taky nalili do Kofoly lih a dali to Žužuně :D. OMG. Já jsem prostě celá vychlámaná.

Jestli chcete vědět, proč je tu ten obrázek, tak čtěte dál a později k tomu dojdete.

Úplně nejlepší

17. února 2009 v 18:24
Toto video znám už dlouho a jsem na něm závislá... jednou za čas si ho prostě musím pustit... a aspoň dvakrát za sebou :D
(nejde sem totiž vložit - toten zdroj prý nepodporuje blog.cz nebo tak něco)

Chřipajzna jedna :D... X(

16. února 2009 v 18:19
Včera jak jsem semka přidávala ten článek, tak jsem měla takový návaly horka... achjo. Jsem si říkala, jestli nemám teplotu, ale nechtěla se mi měřit, víte, jaká je to otrava. No tak jsem šla spát, ale moc jsem toho samozřejmě nenaspala, takže ráno jsem se měřila. Nebylo mi nijak hrozě, to ne, ale řekla jsem si, že si změřím teplotu, a čumím, 38,1. Tak si říkám, že to musím být blbost, ale ne, znova stejná telota. Tak volám mamce, ale ta mi řekne, ať do sebe hodím Paralen a jdu do školy a když mi bude blbě, tak prostě odejdu... Rada nad zlato. Ve škole jsem sice vydržela, ale nervovalo už mě jenom to, jak mám vysokou teplotu. Jestli se mi vrátila ta debilní chřipka, tak se asi poseru. Čtrnáct dní nebýt ve škole??? A kdo to má asi všechno dopisovat? Sice mezi tím týdenní mezera na dopsání, ale stejně...
Já už tady větším tu horším možnost a tu lepší ani nevidím..prostě jsem pesimista, no. Ale já se nedivím. Hned po nemoci na rehabilitaci se zádama, do těláku, a celý víkend prožít na běžkách... Teď se mi zlepšila nálada. Ty běžky, to byla prostě nádhera, úžasný :*. Báječný sníh, báječný trasy, báječný tempo, báječná jízda dolů z kopce trasou okolo potoka zvaného Žabník, co víc si přát...

Jenom je mi trochu trapný, že jsem šla do školy a určitě všechny nakazila :(. Vážně jim to nepřeju, ale teď už jsou karty rozdané, tak se uvidí.
Tak končím, mějte se a držte mi palce, aby to nic nebylo.
PS: Strašně se mi líbí Right Round od Floridy :). Ale mi se líbí každou chvilku něco jinýho

Nákupní horečka

1. února 2009 v 18:18
Tak dneska jsme konečně byli nakupovat. Takže jsem svůj šatník rozšířila o úžasný světlý uplý rifle, fialový tričko, ale to je úplně úžasný a ještě k tomu bylo hned vepředu, takže si myslím, že ho bude mít půlka školy. Ale já ho prostě musela mít!!!
A pak jsem si koupila ještě jedno takový tričko, který má všelijaký možný barvy, je takový strakatý a mamka si koupila stejný (akorát já XS a ona L :D). Tak jsem celá šťastná, akorát mám momentálně horečku. Po těch nákupech. Tomu asi dopomohly, ale mi to za to stojí :). No a brácha se mi směje, že mám nákupní horečku :D. Tak jsme došli k závěru, že on byl před týdnem v Praze a taky byl potom nemcný, tudíž trpí stejnozu nemocí (jsem sijistá, že je o ta zmiňovaná chřipková epidemie, co přišla až z Německa:P). Takže měl taky nákupní horečku :D. A mamka už to má před očima, že ju taky chytne... Druhý brácha, který byl s náma, se povaluje, tak jsme mysleli, že to má taky, ale pak nám oznámil, že je mu úplně normálně, a co by mělo být atd.
That´s all.

Proč všichni padají?

30. ledna 2009 v 19:43
A ještě jeden článek ke včerejšku, ale chtěla jsem je mít rozděleně...

Co jsem Bohu udělala, že mě trestá, když se fotím?

30. ledna 2009 v 19:18
Včerejšek byl dost divnej den. Už jsem to v té škole nemohla vydržet, ostatně jako vždy. Hned začátek mi pokazil učitel, když nás každýho fotil. Já jsem ale tak hrozně nefotogenický člověk, že na každé fotce vyadám hrozně. Ale ne normálně hrozně. Ještě hůř, než ostatní. Achjo. No takže on zapl projektor a teď ukazoval a upravoval ty fotky, abysme s nima mohli cosi robit. Jenže se tam ukázala moje fotka a všichni vydali takový ten zvuk jakože Jéžiši a tak dále... Trapas jak hrom, ale já za to fakt nemůžu. Každýmu poslal vlastní fotku. Já ju na mailu mám. Ale nechci se na ni dívat, nebudu si kazit vkend a už vůbec ju nebudu dávat sem.

Do hajzlu s primou!

24. ledna 2009 v 14:42
Včerejškem, časem 16:00 hodin, se na naší škole uzavřely známky a tím i dveře k ovlivnění našich velkolepých výsledků :D. Zajímalo by mě teda, co budu mít z matiky. Máme úplně blbou učitelku, která nám ani neřekla, co budeme mít za známky. Proč? Protože ani ona sama neví! Tak jako co si mám o ní asi myslet, že? Ptala jsem se jí, jestli pokud to mám blíž ke dvojce, tak se nechám ještě přezkoušet a ona že ne, že z matiky ani nepřezkušuje. Hm...
Tak mi o nic nejde, ikdyž mi to samé jedničky na vysvědčení zkazí, pokud mi jedničku nedá, což pochybuju, že zrovna ona mi to dá. Tak dobře, neposeru se, když jednou dostanu dvojku. Ale Ajka byla se mnou a ta potřebuje vyznamenání, protože má neuvěřitelný strach, co na to řeknou její rodiče. Takže se bude stresovat celý víkend.
Vůbec, tu nejmenovanou učitelku nenávidím nejenom kvůli tomu. Sere mě, že preferuje pořád ty její posraný primánky. Jak jsou prý originální, úžasný a tak dále, znáte to. My jsme přece úplně hrozní, ničeho si nevážíme... nee.. Taky roznášíme nemoci. On nám za to nadává, že má často rýmu kvůli nám. Hm, jasně. Kdoví co všechno dělala a teď za to obviňuje nás.
Hlavně že si primáni můžou na lavici lepit všechno možný a my si nemůžem na stěnu dát ani jeden pitomý plakát, ikdyž všem ukazujeme, že se to ke kenci školního roku dá slepit. Nee, nemůžem, ikdyž nám nikdo neodůvodní, proč. Ale primánci můžou.Všichni se jich zastávají, ale my, když jsme byli v jejich věku, jsme byli všem ukradení.
Lidi z naší třídy si začali kupovat ,,motorové myši" v Lidlu :D. Je to taková blbost, je to plyšová myš, uvnitř ní je nějaký strojek a trčí z ní provaz a když za to zatáhnu, tak to jezdí, ale to není všechno, pokud ji natáhnete a necháte v ruce, tak to suprově brní a je to účinný antistres.
A víte, co? Primánky si to prý už začaly kupovat. Ale kdo se tady opičí? My, samozřejmě, a oni jsou originální géniové, kteří objevili Ameriku...
PS: časem sem dám fotku, jak ty myši vypadají :)

Maxi king! Winter, summer, or spring?

1. ledna 2009 v 14:58
Včerejší Silvestr byl nejlepší v mojem životě... Ale chybělo k tomu málo, mamka mi totiž nechtěla dovolit jít ke kámoškám, nevím, co jí zas přeskočilo. Nakonec se ale povedlo, a tak jsem se oblekla a šla ke svojí nejlepší kámošce a její sestře. Úžasně jsme se bavily. A protože jsme měly chuť podniknout nějakou neuvěřitelnou blbost, udělaly jsme recesi. Já s Renčou jsme si oblekly letní hadry (na ty zimní, jinak bych nešla v té kose). Takže jak jsem si dala tričko přes moji bundu, která je přes boky stáhnutá, vypadalo to, jakože mám hrozný špeky :D. Vzala jsem si potápěčské brýle a šnorchl, plážovku a přes rifle sukni. Verča jediná předváděla zimu, převlekla se za polárníka a plyšovýho psa, který měl tak předvádět tažného, k tomu. Lyžařské brýle a oteplováky :D. Renat ze sebe udělala úplnýho exota, slamák atd. Tak jsme normálně asi v devět hodin vyšly a zpívaly si takový to ,, a raz, a dva, a tři...", jenom jak se říká ,,dopředu, dozadu, doboku, zpět", tak to jsme vyměnily za výkřik z reklamy na Maxi King, doplněný několika vlastními slovy: Maxi King, winter, summer, or spring? (autumn se tam nevlezlo :D). A tak jsme pochodovaly po dědině. Stavily jsme se k jedné kámošce, ale ta nechtěla s nama, tak jsme šly dál, ale tou dobou stejně všichni byli uvnitř, takže jsme nepotkaly vůbec nikoho :D.
A tak jsme se vrátily k nim domů. Tam jsme kecaly a chlámaly se fotkám Renčininy třídy a lidem, kteří byli na jejích tanenčních :D. Půlnoc přišla brzy a šly jsme se podívat na ohňostroj. Pak jsme ještě dlouho kecaly před naším barákem, a nakonec se rozešly. Já se ještě dívala chvilku na Eso (naši už šli spát :D) a po jeho konci šup do postele.
A ráno třešnička na dortu... vstanu, vysunu žaluzie, vykouknu z okna a... všechno bílé!!! :). Sice je toho zatím málo na běžky, ale aspoň ta atmosféra :)

Napáječka těžkooděnec? Pffff

1. ledna 2009 v 14:41
Arnie mě včera strašně naštval. Předevčerem jsem mu totiž koupila novou napáječku, zatím pil totiž jenom z misky. Jenže on ji začal hryzat, a ne pít z ní, a konce, ze kterého se pije, si vůbec nevšímal. Přemýšlela jsem, čím to natřít, aby mu smrdělo všechno kromě toho konce, ale nic mě nenapadlo, až tařtka přišel s alobalem. Jenže tím jsme zaopatřili jenom takový ten plastový úzávěr. Ale ne tu nádobu.... večer jsem přišla a v napáječce ani kapka vody. Jelikož jsem viděla malou prohryzanou dírku na vrchu, kde stejně voda nikdy nebyla, říkala jsem si, že to asi musel vypít, ale to bylo taky divný, ptž neměl vůbec kulatý břicho, takže to se taky muselo vyloučit. Pod napáječkou žádná kaluž. Jenže když jsem to ukázala taťkovi, tak mi oznámil, že když ta napáječka není vduchotěsná, tak teče, ptž ta voda musí tlačit na tu kovovou kuličku uvnitř. A když jsme do ní znova napustila vodu, a střídavě zacpávala tu malou dírku, tak vážně to teklo a neteklo :D. Ale kam zmiela ta voda? Stačilo se podívat důkladněji a podestálka byla v tom místě úplně mokrá :D.
Takže druhý den jsme díru jakýmsi tmelem zalepili a dali do akvárka napáječku už úplně obrněnou alobalem. Ten strhal. Tak jsem tam dala další a taťka ještě sehnal jakýsi plech :D. Jenže... Arnie si brzy věděl rady a kus plechu strhl z napáječky a cesta byla volná. Jenom nechápu, jak se mu mohl jeden den alobal hnusit a druhý den mu nevadil...
Nakonec všechno skončilo tak, že Arnie dostal do akvárka starou známou misku s vodou...

Proč prdy smrdí

28. prosince 2008 v 22:22
Včera jsem byla u kámošky a ukazovaly jsme si vzájemně obdržené dárky... ukazovala mi taky nové knížky, a jedna z nich se jmenovala - no to vlastně ani nevim, ale nějak jako Odpovědi na časté otázky. Přesně takový ten název určitě nebyl, její smysl to ale vystihuje.
 
 

Reklama