Myšlenkové pochody

Záleží, nezáleží...?

18. června 2009 v 19:48
Momentálně mi přijde blog jako úplná blbost. Protože když sem mám co psát, tak není čas a naopak. A na to, co bylo, se mi nechce vzpomínat. Přijde mi to jako ztráta času a stejně mám ve vzpomínkách mezery. Mělo by se přece žít současností a ne minulostí. O čem by pak život byl??? Nojo, chilkama jsem strašně poetická a chvilama mi takový věci připadají jak největší kraviny. Kámoška mě nasrala tím, jak mi vysvětlovala, že si nemám na tábor brát oblečení, který nosím do školy. Když jsem řekla, že nejedu na tábor poprvé, tak řekla: Jo, ale radši si vem něco černýho, než světlýho, to by se ti mohlo zašpinit...
Nenávidím, když dělá chytrou, kdyby ne aspoň zbytečně. Dělá ze mě úplnýho debila. Aaach, tolik věcí se mi příčí. Přebíhá mi mráz po zádech, ale jak je mi přebíhající mráz po zádech většinou příjemný, tak když se mi něco příčí, je to hrůza. Servala bych si vlasy a kůži. Je to hnus. A znám jednu osobu, která se mi příčí celá. Raději nebudu říkat, jestli je to kluk nebo holka, ale je to hrůza. Není na ní (jako té osobě, to nebylo myšleno jako že je to určitě holka) přirozený ani ň. A dva tři lidi asi už ví, o koho jde. Ale ti si stejně nepřečtou toten článek. Vlastně je to úplně jedno. Všechno je tady jedno. Ale nebudu to rušit. Proč bych ničila svou práci. Vlastně jsem neřekla, že to tady ruším. Jenom by se mělo počítat s tím, že tady nebudu psát zas tak často... čehož si už stejně všichni všimli. Ne, vlastně si toho nevšiml nikdo. Tady totiž stejně nikdo nechodí.

Day & Nite

27. dubna 2009 v 15:33
Dneska jsem se dívala na jeden blog, který raději nejmenuju aby mě tady někdo nepomlouval a tam byla SONB. Tak jsem čekala, že tam budou nějaký dobrý blogy, ale samá hrůza... Jak se můžou přihlásit, když mají takový blogy? Tak jasně, každý má jiný styl, ale mně přijde pod úroveň pořád tam jenom přidávat nějaký obrázky a místo nějakýho pořádnýho textu tam akorát samý pixelky a takový kraviny, vždycky mezi tím jenom jedno slovo. Já nevím proč, ale nějak mě toto naštvalo :D Ale fakt, mi takový věci přijdou hloupý, že kdybych nad tím měla kroutit hlavou, tak by mi asi brzo upadla.
Taky jsem včera našla při uklízení zápisky, jak jsem psla knížku na konci primy :D. Ježiš to byly blbosti. Ale aspoň jsem se tomu smála. Uměla jsem vymyslet srandu, zatímco teď bych vymyslela maximálně to co David z naší třídy (buďte rádi, že ho neznáte). Takže raději nic neříkám. Chybí mi kreativita. Jsem hloupá. Byla jsem chytrá, to přiznávám, ale to je pryč, a nechápu, jak se to jako stalo... Už zas si stýskám :D No a co, já taková prostě jsem, že se jenom lituju.
A jinak mě sere to, že mi bez důvodu zmizela Karma v menu. Nic jsem nedělala, ale prostě jednoho dne přijdu a Karma nikde. No bezva.. Takže jedem zas od 50tky... :(
Taky mám pocit, že sem teď nikdo nechodí, ale nechce se mi nastavovat počítadlo, ptž to vyžaduje moc snahy (to taky stršně přehledně vždycky napíšou, jak to mám nastavit na blog) a pak se mi to nakonec pokazí jako na mojem starým blogu, píše mi to 0 návštěv, ikdyž jsem tam byla aspoň já. A když jsme u toho, ozvěte se aspoň do komentářů (a nebo v anketě u totoho článku). Buď se nikdo neozýváte, nebo sem vůbec nikdo nechodí.


PS: Nenechte se odradit tím, že tam jsou ženský v prádle, jsou tam jenom na začátku, je to jinak dobrá písnička XD

Prokletí

18. března 2009 v 16:52
Jo, to bych asi přirovnala k písničce Poker Face od Lady Gaga. Ne, není špatná, právě naopak, ale pro dnešek a přibližně celý následující týden ji nebudu moct slyšet. Dneska jsem totiž jela autobusem na olympiádu a nějaká holka si pouštěla písničky. Měla sice sluchátka, ale šlo to dost slyšet i tak. Hlavně když si to zesílila - no a pak si 3-4x pouštěla totu písničku. Když jsem ju slyšela podruhé, tak už mi došlo, že mi bude celý den hrát v uších. A pak už mi pěkně lezla krkem. A tu olympiádu jsem taky podělala, ale nemůžu zas tvrdit, že je to vinou té písničky (řekla bych, že to na to nemělo ani nejmenší vliv). Jak může jet na olympiádu člověk, který si myslí, že nejdelší a největší řeka Evropy je Dunaj??? Bože.. A kvůli tomu jsem udělala všechno v totom cvičení blbě, ponevadž ty ostatní otázky patřily samozřejmě k té řece, kterou jsem měla uhodnout. Otázka, kterou jsem posrala, má hodnotu 25 bodů (když máte všechno dobře) a celkově za část bez atlasu máte 50 bodů. Takže počítám s jednou z posledních příček, ne-li tou úplně poslední. Praktickou část jsem taky celou otipovala. A všechno jsem měla samozřejmě jinak než Kolajta, který se prý zatím vždycky dostal do dalšího kola :D. No to už je jedno. Aspoň se mi ulevilo. Toten týden je úplně šílený.

Když jsem doma

23. února 2009 v 18:25
Tento článek jsem napsala už předchozí den, ale stihla jsem ho zveřějnit až dneska.. je to už k ničemu, ale nebudu mazat takový dlouhý článek :D
Nazdar lidi... vlastně nevím, co bych vám měla říct. Snad jenom že nedělám nic. Zas jsem byla na běžkách, ale nebylo to ono. Prostě se musí vyjet na horu a tam běhat, než jít pořád nahoru a pak akorát dolů. Neměla jsem síly... nevím proč, možná proto, že jsem neměli na oběd MASO. Achjo, hlavně, že jsme měli jakousi zapíkanou brokolicovou sračku. Fuj, stejně jsem to nesnědla.

Guláš 1

16. února 2009 v 19:14
Mám toho spoustu co říct, ale není to ani jedno nijak na dlouho. Tak mě napadlo udělat nový druh článku. Mohla bych si na ně založit novou rubriku, ale nechci. Bude to patřit mezi myšlenkové pochody. Možná to časem změním, není to zas tak těžký.
Budu sem prostě psát různépocity. Nejdelší výklady budou nejdéle na větu. A nebude to nijak dlouhé - prostě různé dojmy. Asi to nikdo nepochopí ale to je jedno, o to mi nejde.

S těma botama je to v prdeli, už jsem je dorazila, vůec nejdou zapnout - Já nechcu být nemocná!!! - Dneska jsem doma prostě musela otočit ruli. Já nechápu, jak ju někdo může dát odvrácenou stranou k sobě... - Zima - Nechápu, proč si berou rukavice - Nuda - Blbá škola - Debilní chemie - Hlavně, že jsem ve všem tak popředu. Ale musíme probírat dál. Ve všem! - Verča byla nějaká nachcípaná, doufám, že nebude nemocná - Lucka zas simulant - Babička vůbec nebyla nemocná a všichni dělali - OMG zas ty drby - 20 let stereotyp

Prší, prší, jen se leje

8. února 2009 v 14:59
Čaute. Už je mi líp, zítra jdu do školy. Jenže si nemám od koho dopsat sešity. V totom zapadákově totiž bydlí jenom dva lidi, co se mnou chodí do třídy. Jeden si nepíše a druhý je půjčil zas někomu jinýmu. Takže je to těžký. A nevím, co mám dělat, ptž jsem měla naplánovaný, že jsem měli zas jet k babičce na návštěvu a ani nemám co dopisovat, takže teď nevim co s časem a v týdnu budu mít fofr.

Ach léto, kde jsi?

24. ledna 2009 v 14:07
Achjo.. strašně se mi stýská. Ale po žádné osobě, ani zvířeti. Prostě po létě.

A co až vyčerpám rezervy?

20. ledna 2009 v 19:14
Dlouho jsem tu nebyla, proto cítím aspoň povinnost sem něco přidat. Určitě to je zvyk z mého starého blogu. Vím, že nemusím. Ale svědomí mě trápí.
Tak co se děje v mém životě... poslední dobou celkem nic. Blíží se pololetí a já, stejně jako většina ostatních, musím máknout. Ale už mám skoro všechno za sebou. Přemýšlela jsem taky, že bych se nakazila, ptž teď skutečně nemám nic na práci ve škole, ale když mi mamka oznámila, že jelikož berem nové učivo, musím stejně zůstat a navíc mi ráno Ajka připomněla, že nemůžu domů, protože jí musím pomoct udělat něco s jejíma známkama. Já se teda sice teďka neučím, ale udělám, co bude v mých silách.
Trápí mě únava. Chodím spát celkem brzo oproti ostatním - okolo desáté hodiny, ale stejně jsem ospalá. Ta škola bere energie... ale správně bych měla mít logicky polovinu toho, co na začátku školního roku. Ale já už teď jedu na rezervy. Bože, potřebuju prázdniny..

Arnie...

28. prosince 2008 v 21:41
Ikdyž je Štědrý den dávno pryč, blog jsem si založila až dneska, tudíž mám možnost všechno napsat až teď. Musím se pochlubit, co všechno jsem dostala.
 
 

Reklama