Moje názory

Teď mám slovo JÁ

2. května 2009 v 14:29
Přišla jsem semka a zjistila, že se mi vlastně nechce psát. Včera se pár věcí stalo :D. Na jednu stranu sranda, na druhou zas trapas, nevim, co si o tom mám myslet.
Mám blbou náladu, zas se mnou nikdo nechce jít ven. Potřebuju víc kámošů, ale nevím, kde je mám nabrat. Vlastně tak trochu vím. Dnešek asi bude takový jak včerejšek. Jela bych někam třeba aji na kole, ale jak tak fouká, je to naprd. Na jednu stranu to pojede, ale na opačnou zas ne. Nemám ráda větr. Dokáže udělat chyby na jinak krásným dni. A taky nemám ráda cikány. Nemohla jsem se fakt udržet, když jsem se ve čtvrtek večer dívala na Máte slovo. Jediný, s kým jsem souhlasila, a kdo taky mluvil pravdu, byl Čunek. A ti černí tam lhali přímo do obrazovky. Bordel jak sviňa. Nejdřív tvrdili, že chcou spolupracovat a pak říkali, že s policií vlastně nemůžou spolupracovat nebo něco v tom smyslu...
Menšiny mi až na jednu výjimku nevadí. Dělají Vietnamci, Korejci a černoši bordel? Ne! Ale cikáni si myslí, že jim všechno patří. Ovšem nejvíc mi vadí, že stát dává nepracujícím cikánům víc peněz než třeba matkám na mateřské (v různých diskusích je takových případů dost). Je toto normální?
Mám z nich strach (a kdo ne???). Tím jsme si asi moc nepomohla, že jsem to řekla, ale je to tak. Tady na internetu je to jedno, tady se to dobře říká :). To klidně přiznám, ptž tady na mě nemůžou, pokud tu mám o sobě málo údajů, jakože si myslím, že jo. Tady se můžu vynadávat.
A z různých zemí nadávají, že je tu rasismus. Ale když jim tady dovolí naši páni poslanci dělat bordel, tak jak to pak obyčejným lidem může nevadit? Do Kanady se jezdilo bez víz. A teď se musí zařizovat zase. Proč? Protože tam cikáni táhli ale Kanada je samozřejmě nechce. Jenže to chytře zastínila výmluvou se na jakýsi limit. Ale ČR si sem klidně nechá proudit zástupy Rómů a nic proti tomu neděláme.
A ti vyhrožují, že budou odcházet. Tak ať to udělají a bude pokoj! Ať jdou třeba do prdele! :D

Znáte heslo Tři už není náhoda? Bráchu okradli 3x. 3x to byli cikáni...

Noo, bezva

21. dubna 2009 v 15:16
Ježííí! Blog.cz je trapnej. Teď jsem napsala článek a nikde po něm ani památky. Hlavně, že mám nastavený automatický ukládaní článků... Vůbec tu nemám archív za duben.. Takže v dubnu asi nebudu moct psát články. A taky mi zmizela Karma. Nevím, proč...????????????????????? Ale to je jedno, tenhle článek si asi taky stejně nepřečtete, ptž se ani nezveřejní!

Tak která? :)

17. února 2009 v 17:28
Tak mě napadla sporná otázka... Olympiáda se koná jenom jednou za 4 roky a tak, ale když to zas není zlato, tak nevim... No nebudu vás napínat a prozradím otázku:

,,Libko"? Tsss

15. února 2009 v 21:05
No... nebyla jsem tu dost dlouho. Taky vám chci poděkovat za zlepšení návštěvnosti :). Ale k tématu. Musím prostě říct, co si myslím.. :D. Mám to na srdci a musím to vypustit.
 
 

Reklama