Duben 2009

Day & Nite

27. dubna 2009 v 15:33 Myšlenkové pochody
Dneska jsem se dívala na jeden blog, který raději nejmenuju aby mě tady někdo nepomlouval a tam byla SONB. Tak jsem čekala, že tam budou nějaký dobrý blogy, ale samá hrůza... Jak se můžou přihlásit, když mají takový blogy? Tak jasně, každý má jiný styl, ale mně přijde pod úroveň pořád tam jenom přidávat nějaký obrázky a místo nějakýho pořádnýho textu tam akorát samý pixelky a takový kraviny, vždycky mezi tím jenom jedno slovo. Já nevím proč, ale nějak mě toto naštvalo :D Ale fakt, mi takový věci přijdou hloupý, že kdybych nad tím měla kroutit hlavou, tak by mi asi brzo upadla.
Taky jsem včera našla při uklízení zápisky, jak jsem psla knížku na konci primy :D. Ježiš to byly blbosti. Ale aspoň jsem se tomu smála. Uměla jsem vymyslet srandu, zatímco teď bych vymyslela maximálně to co David z naší třídy (buďte rádi, že ho neznáte). Takže raději nic neříkám. Chybí mi kreativita. Jsem hloupá. Byla jsem chytrá, to přiznávám, ale to je pryč, a nechápu, jak se to jako stalo... Už zas si stýskám :D No a co, já taková prostě jsem, že se jenom lituju.
A jinak mě sere to, že mi bez důvodu zmizela Karma v menu. Nic jsem nedělala, ale prostě jednoho dne přijdu a Karma nikde. No bezva.. Takže jedem zas od 50tky... :(
Taky mám pocit, že sem teď nikdo nechodí, ale nechce se mi nastavovat počítadlo, ptž to vyžaduje moc snahy (to taky stršně přehledně vždycky napíšou, jak to mám nastavit na blog) a pak se mi to nakonec pokazí jako na mojem starým blogu, píše mi to 0 návštěv, ikdyž jsem tam byla aspoň já. A když jsme u toho, ozvěte se aspoň do komentářů (a nebo v anketě u totoho článku). Buď se nikdo neozýváte, nebo sem vůbec nikdo nechodí.


PS: Nenechte se odradit tím, že tam jsou ženský v prádle, jsou tam jenom na začátku, je to jinak dobrá písnička XD


Noo, bezva

21. dubna 2009 v 15:16 Moje názory
Ježííí! Blog.cz je trapnej. Teď jsem napsala článek a nikde po něm ani památky. Hlavně, že mám nastavený automatický ukládaní článků... Vůbec tu nemám archív za duben.. Takže v dubnu asi nebudu moct psát články. A taky mi zmizela Karma. Nevím, proč...????????????????????? Ale to je jedno, tenhle článek si asi taky stejně nepřečtete, ptž se ani nezveřejní!