Ty máš dva sourozence? A kdes je vzal? - Se zeptej mojí mámy :D

10. března 2009 v 14:46 |  Zážitky
Dobře nás Žižla přesadila :D. Je aspoň prdel. Nejlepší dneska v matice co chvilu záchvat smíchu. Jinak Bezděková už má asi lepší náladu... Jsem jenom řekla, jak získám střed kružnice, když blabla... no a prostě mi řekla, jak jsem zabodovala :D Zas tolik jsem myslim neřekla... Tak jsem se nasmála a ještě mám plus :D. Jo a taky nalili do Kofoly lih a dali to Žužuně :D. OMG. Já jsem prostě celá vychlámaná.

Jestli chcete vědět, proč je tu ten obrázek, tak čtěte dál a později k tomu dojdete.

No a jinak jsem včera mohla usnout, ale měla jsem strašnou potřebu slyšet některý písničky, tak jsem asi po měsíci vzala mobil a přehrávala si je a ze 3 nakonec bylo 20... No a pak jsem zas už nemohla usnout. Ale já bych stejně neusnula, kdybych je neslyšela. Ta jsem se úplně zamilovala zase do hudby :D. Znovuobjevila jsem starý písničky (nemyslím dechovku a tak, ale třeba dva roky starý písničky, který jsem si rok a půl nepustila). A mám hroznou radost. Zjistila jsem, že poslední dobou poslouchám samou takovou tu težkou hudbu, ne třeba takový, co mi dodají energii... nevím, jak vám to mám popsat. Justin má ty těžký... Ale stejně je nejlepší :D. Pořád přemýšlím, jak to mám vysvětlit. Ty těký, ty jsou spíš molový a je tam hodně bicích. A ty energický jsou vždycky dur a tak... přemýšlela jsem, že sem dám nějakou ukázku, ale nevim jaký písničky třeba...no dobře, uvidíme ;). Fakt nevim, jak popsat svoje pocity :D Nejsem abstraktní umělec, ikdyž se mi to hrozně líbí.
Na abstraktní kresbách mám aspoň co hledat. A když tam najdu vždycky něco novýho, tak ten obraz vnímám jinak. Ale realismus je nuda. Ten je pro blbce :D. Prostě se podívám, aha, vidím srnku, les, pole..no..a..? To je všechno. Mně se líbí kubismus a takový... nějaký španělský malíř, ale nevim, jak se jmenuje:D.. ale třeba Picasso má nádherný obrazy...aach :D.
O prázkách jsem byla u sestřenice. A užily jsme si to úplně nejvíc obě. Teď už si rozumíme čím dál víc... s postupem času se věkový rozdíl zmenšuje.
Sestřenka má takovou tu podložku, jak jsou na ní šipky a vy máte za úkol šlápnout na správnou šipku ve správnou dobu podle toho, jak jezdí na monitoru. Je to super. Těch podložek je řada druhů. Ona má tu nejlevnější, ale bohatě to stačí. A ta nejdražší stojí 8000... :D Není třeba.
No a nevím, teď jsem se zasekla. Končím. Mám vám toho celkem dost co říct, ale nějak jsem vypadla ze záchvatu psaní. Pp

Jo a ještě ta hudba... ta energická:
No ten videoklip jsem ještě ani neviděla, já se nedívám na videoklipy, nebaví mě čumět 3 minuty, jak třeba nekdo jde po ulici a u toho zpívá :D. No a jinak taková pozitivní hudba je třeba About you now od Sugababes nebo písničky od Miky... mohla bych pokračovat dlouho.
No a ta druhá skupina je většinou nějaký hiphop, RnB, ale taky třeba Benny Benassi. Úplně nejlepší. Já mám taky trochu jinou verzi toté písničky v mp3 formátu. A ty co jsou na youtube jsou blbý. Ale když poslouchám to svoju a zavřu oči, tak je nejlepší takový ten elektický zvuk, který se tam motá celou dobu :D. Vidím takový vlny vždycky. Úplně drsný. To je asi jediná písnička, při které mám nějaký zrakový vjemy. Vidím pořád černou a před ní pořád takový barevný tenký vlny... jakoby graf :D. Ale už fakt... čau :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.