Prokletí

18. března 2009 v 16:52 |  Myšlenkové pochody
Jo, to bych asi přirovnala k písničce Poker Face od Lady Gaga. Ne, není špatná, právě naopak, ale pro dnešek a přibližně celý následující týden ji nebudu moct slyšet. Dneska jsem totiž jela autobusem na olympiádu a nějaká holka si pouštěla písničky. Měla sice sluchátka, ale šlo to dost slyšet i tak. Hlavně když si to zesílila - no a pak si 3-4x pouštěla totu písničku. Když jsem ju slyšela podruhé, tak už mi došlo, že mi bude celý den hrát v uších. A pak už mi pěkně lezla krkem. A tu olympiádu jsem taky podělala, ale nemůžu zas tvrdit, že je to vinou té písničky (řekla bych, že to na to nemělo ani nejmenší vliv). Jak může jet na olympiádu člověk, který si myslí, že nejdelší a největší řeka Evropy je Dunaj??? Bože.. A kvůli tomu jsem udělala všechno v totom cvičení blbě, ponevadž ty ostatní otázky patřily samozřejmě k té řece, kterou jsem měla uhodnout. Otázka, kterou jsem posrala, má hodnotu 25 bodů (když máte všechno dobře) a celkově za část bez atlasu máte 50 bodů. Takže počítám s jednou z posledních příček, ne-li tou úplně poslední. Praktickou část jsem taky celou otipovala. A všechno jsem měla samozřejmě jinak než Kolajta, který se prý zatím vždycky dostal do dalšího kola :D. No to už je jedno. Aspoň se mi ulevilo. Toten týden je úplně šílený.

V pondělí olympiáda z ČJ, tam bylo v zadání slohové části napsat o místě, kde jsme byli, a které nás zaujalo. No a víte co? Nemohla jsem z hlavy dostat Keňu, ikdyž jsem tam v životě nebyla. Ale co jako... v televizi je pořád, tak jsme si pár věcí domyslela. Třeba jsem taky napsala, že je tam Ngorongoro, ikdyž jsem si říkala, že je to asi v Tanzánii a ne v Keni. Ale takovou zajímavost k tomu musím napsat :D. Takže vůbec to není nápadný. Ale tak pokud češtináři, kteří to budou kontrolovat, neumí zeměpis, tak je to OK :D.
Včera jsem šla ráno k zubařce, kde jsem čekala celou hodinu, abych mohla konečně vejít do ordinace, ona mi řekla, že to mám dobrý, a já mohla zas jít. Ale stejně jsem se nevyhla písemce z fyziky, ani Lucka, a Jirka myslím taky ne. Ale co, stejně bych si ju musela někdy napsat...
A odpoledne koncert. Sice jsme neudělaly chybu, ale bylo to nemastný neslaný. Per Quattro bude pěkná...exkurze. Navíc když tam bude 2x tolik dvojic, co minule... Strašně mi vždycky vadí ti namachrovaní borci, strašně sebevědomí, vážní, a když něco zahrajou, tak oni řeknou, že to bylo hrozný a jejich stejně přísná učitelka jim to potvrdí, a já tam neslyším jedinou chybičku...
A aby toho nebylo málo, zítra je ještě matematický klokan a poslední miligramy energie ze mě vysaje tělák. O svojí momentální fyzičce radši nebudu ani mluvit.
Předevčírem jsem cvičila jógu. Na chvilku to vážně zabralo... na chvilku. Je to bezva, nemyslet aspoň část hodiny na ten zmatek okolo. Pročištěná mysl, bolest zad, a ostatně celýho těla, pryč.
Achjo. Co budu dělat v pátek? Dovleču se do školy?
- Neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! NE!!!!! Já se asi poseru. Zas tam začalo sněžit... třešnička na dortu.
- No já vím, co by mi pomohlo. Nějaký sport. Ale donutit se je teď extra těžký, když jste unavení, venku je zima a ještěn tam začne sněžit.
A taky by mi pomohlo slunko. Hodně slunka. Ale teď ke mně není miolosrdný nikdo ani nic. Víkendy jsou moc krátký, venku je blbě, tělo chce spát, mozek se bouří tím, že snižuje výkonnost, a všechno, co se má konat, co koná teď.
Mám třeba teď spoustu času. A taky si to všechno sugeruju, ptž místo pěti kamenů na týdnu nevidím ani ten týden přes skálu, která tam vlastně není (nepochopili jste? nevadí... já chápu vás). Končím. Jdu se... nudit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Podpořte mě... ;)

Do toho, Marťo!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.