Březen 2009

Proč ve čtvrtek?

26. března 2009 v 8:56 Zážitky
No tak jsem tady v IVT a děláme takovou tu srandu, jak se jeden zdeformuje a nebo se změní na někoho jinýho. Já se měním na Kubu. Jestli chcete, tak sem dám jeho fotku, ať víte, jak vypadá :D Je to hrozný XD. Ale jak se mění Eliška na Davida, to ja taky dobrý. A prý je dobrý aji jak se mění Radim na mě. Ale to je jedno. Já to tady píšu a vy beztak vůbec nevíte, o koho se jedná... :D

To neplatí...

22. března 2009 v 18:27 Zážitky
Proč ubíhá týden rychleji než víkend? A proč je to tak u všeho? Všechno, co mě baví, a nebo aspoň neprudí a nestresuje, je hned pryč, a všechno negativní se vleče. A stačí se těšit. To je vždycky doba. Zarezervovala jsem si totiž v knihovně Brisingr :). Ale budu si muset počkat ještě přibližně měsíc, než si ho přečte někdo, kdo ho má přede mnou :(.
Neřešte, proč je tu ten obrázek... stačí, že to vím já.

Prokletí

18. března 2009 v 16:52 Myšlenkové pochody
Jo, to bych asi přirovnala k písničce Poker Face od Lady Gaga. Ne, není špatná, právě naopak, ale pro dnešek a přibližně celý následující týden ji nebudu moct slyšet. Dneska jsem totiž jela autobusem na olympiádu a nějaká holka si pouštěla písničky. Měla sice sluchátka, ale šlo to dost slyšet i tak. Hlavně když si to zesílila - no a pak si 3-4x pouštěla totu písničku. Když jsem ju slyšela podruhé, tak už mi došlo, že mi bude celý den hrát v uších. A pak už mi pěkně lezla krkem. A tu olympiádu jsem taky podělala, ale nemůžu zas tvrdit, že je to vinou té písničky (řekla bych, že to na to nemělo ani nejmenší vliv). Jak může jet na olympiádu člověk, který si myslí, že nejdelší a největší řeka Evropy je Dunaj??? Bože.. A kvůli tomu jsem udělala všechno v totom cvičení blbě, ponevadž ty ostatní otázky patřily samozřejmě k té řece, kterou jsem měla uhodnout. Otázka, kterou jsem posrala, má hodnotu 25 bodů (když máte všechno dobře) a celkově za část bez atlasu máte 50 bodů. Takže počítám s jednou z posledních příček, ne-li tou úplně poslední. Praktickou část jsem taky celou otipovala. A všechno jsem měla samozřejmě jinak než Kolajta, který se prý zatím vždycky dostal do dalšího kola :D. No to už je jedno. Aspoň se mi ulevilo. Toten týden je úplně šílený.

Hadiii...

10. března 2009 v 15:01 Zážitky
A další video.. Fakt hnus :D


Ty máš dva sourozence? A kdes je vzal? - Se zeptej mojí mámy :D

10. března 2009 v 14:46 Zážitky
Dobře nás Žižla přesadila :D. Je aspoň prdel. Nejlepší dneska v matice co chvilu záchvat smíchu. Jinak Bezděková už má asi lepší náladu... Jsem jenom řekla, jak získám střed kružnice, když blabla... no a prostě mi řekla, jak jsem zabodovala :D Zas tolik jsem myslim neřekla... Tak jsem se nasmála a ještě mám plus :D. Jo a taky nalili do Kofoly lih a dali to Žužuně :D. OMG. Já jsem prostě celá vychlámaná.

Jestli chcete vědět, proč je tu ten obrázek, tak čtěte dál a později k tomu dojdete.