Prší, prší, jen se leje

8. února 2009 v 14:59 |  Myšlenkové pochody
Čaute. Už je mi líp, zítra jdu do školy. Jenže si nemám od koho dopsat sešity. V totom zapadákově totiž bydlí jenom dva lidi, co se mnou chodí do třídy. Jeden si nepíše a druhý je půjčil zas někomu jinýmu. Takže je to těžký. A nevím, co mám dělat, ptž jsem měla naplánovaný, že jsem měli zas jet k babičce na návštěvu a ani nemám co dopisovat, takže teď nevim co s časem a v týdnu budu mít fofr.

Achjó. Ta písnička, co ju mám puštěnou, mi přináší dobrou náladu, ale jinak dneska jsem furt naštvaná na mamku :D. Jako co, na blbý otázky, blbý odpovědi, ne? Nejvíc mě dokáže nasrat to, jak skoro každý víkendový ráno přijde a vytáhne žaluzie, takže mě to debilní světlo probere. Jenže když se zamknu, tak zas zrovna nepřijde (ale slyšet to nemůže, ptž když já jdu spát, tak ona spí už dávno XD). Ale kašlu na to, odedneška se o víkendu budu zamykat, abych se taky někdy vyspala. Je to fakt hrozný, jakooo.....jí můžu nadávat, jak chcu, ale jí je to jedno.Očividně jí to dělá radost. Navíc k tomu nemá žádný důvod, jenom jednu chabou výmluvu, že mi tam jinak nejde slunko, nebo co... kašlu na to nechcu na to furt myslet.
No a co bych dál řekla... Včera jsem byla konečně venku. Ikdyž nejraději bych si šla zaběhat, ale to by byl taky nápad po nemoci :)... :(. Takže jsme se s kámoškou šly jenom projít. A dneska je tam hnusně, leje, fuuuj. No tak nic, nevim, co bych sem napsala ze svého nezáživného života víc, končím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.