,,Libko"? Tsss

15. února 2009 v 21:05 |  Moje názory
No... nebyla jsem tu dost dlouho. Taky vám chci poděkovat za zlepšení návštěvnosti :). Ale k tématu. Musím prostě říct, co si myslím.. :D. Mám to na srdci a musím to vypustit.

Prostě nechápu, proč si všichni zakládají účet na libimseti.cz. Nevidím v tom nic zajímavýho ani zábavnýho, ani účelnýho.
Proč? Protože každý ,,správný" puberťák tam samozřejmě musí být. Jenže proč? Já jsem se teda zatím nikoho neptala, ale nezdá se mi být cool ukazovat se na nějaké stránce a semtam, když se někdo ozve, tak si s ním popsat asi takovým scénářem: Ahoj, jak se jmenuješ, kolik ti je, odkud jsi, co tě baví, kolik máš sourozenců? Jenže pak co? Nic... Takový strašně naivní mi to přijde. A nebo se taky dost často stává, že tam třeba někdo má fotky a mězi nima fotku někoho opačného pohlaví a u toho text: Toto je Honza, moje láska, strašně moc ho miluju :*. Tak tos ale, holka, zapomněla, jaký je účel toté stránky.
Osobně mě teda rozhodně nebere psát si s někým koho vůbec neznám. Navíc jsou tam úplný děcka (je mi 13 a taky se ještě považuju za děcko, ikdyž se tak třeba ani moc necítím. Ale věk se prostě nedá změnit, každé životní období má něco do sebe. Děcko jste podle mě tak do šestnácti nebo sedmnácti). Prostě strašně naivní záležitost.
Třeba si řeknete, že nejsem in, nebo že si hraju na dospělou. Ale já si na nikoho nehraju, spíš naopak, tady vám jenom říkám, co si o tom myslím já a jenom já.
Nevím, co bych dál k tomu dodala, doufám, že jste správně pochopili můj pocit z tohoto webu... Musím končit.
PS: Napište svůj názor taky, ikdyž je mi jasný, že to budete hájit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Berrynka Berrynka | Web | 16. února 2009 v 22:36 | Reagovat

Ale dyť libko není furt od toho si tam někoho hledat xD A i kdyby, přece to hned nesmažu, když si najednou někoho najdu. Ale tak máš tam třeba kámoše, nebo vem si když se o někom bavíte a třeba ho neznáš... Tak přece se dycky všichni hledají přes libko. Navíc když nemáš co dělat, tak prostě zajdeš tam a tam je furt co dělat...

A nevím, proč ti jako přijde divný psat si s někým neznámým xD Dyť to je úplně normální, můžeš poznat super lidi a nový kámoše. Pak se nediv, že se furt nudíš, když ty tvoje kámošky z dědiny mají na práci něco jinýho xD Přes libko by ses seznámila se super lidma a nemusela bys furt hnit doma pak xD

2 Slick meat Slick meat | Web | 6. dubna 2009 v 19:53 | Reagovat

no právěže bych byla furt u počítača a pak by mě to přestalo bavit (neboj to znám, mám s tím zkušenosti z icq) a nemohla se s tím člověkem setkat, ptž by byl až někde z prdele

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.