Únor 2009

Když jsem doma

23. února 2009 v 18:25 Myšlenkové pochody
Tento článek jsem napsala už předchozí den, ale stihla jsem ho zveřějnit až dneska.. je to už k ničemu, ale nebudu mazat takový dlouhý článek :D
Nazdar lidi... vlastně nevím, co bych vám měla říct. Snad jenom že nedělám nic. Zas jsem byla na běžkách, ale nebylo to ono. Prostě se musí vyjet na horu a tam běhat, než jít pořád nahoru a pak akorát dolů. Neměla jsem síly... nevím proč, možná proto, že jsem neměli na oběd MASO. Achjo, hlavně, že jsme měli jakousi zapíkanou brokolicovou sračku. Fuj, stejně jsem to nesnědla.

Úplně nejlepší

17. února 2009 v 18:24 Zážitky
Toto video znám už dlouho a jsem na něm závislá... jednou za čas si ho prostě musím pustit... a aspoň dvakrát za sebou :D
(nejde sem totiž vložit - toten zdroj prý nepodporuje blog.cz nebo tak něco)

Tak která? :)

17. února 2009 v 17:28 Moje názory
Tak mě napadla sporná otázka... Olympiáda se koná jenom jednou za 4 roky a tak, ale když to zas není zlato, tak nevim... No nebudu vás napínat a prozradím otázku:


Guláš 1

16. února 2009 v 19:14 Myšlenkové pochody
Mám toho spoustu co říct, ale není to ani jedno nijak na dlouho. Tak mě napadlo udělat nový druh článku. Mohla bych si na ně založit novou rubriku, ale nechci. Bude to patřit mezi myšlenkové pochody. Možná to časem změním, není to zas tak těžký.
Budu sem prostě psát různépocity. Nejdelší výklady budou nejdéle na větu. A nebude to nijak dlouhé - prostě různé dojmy. Asi to nikdo nepochopí ale to je jedno, o to mi nejde.

S těma botama je to v prdeli, už jsem je dorazila, vůec nejdou zapnout - Já nechcu být nemocná!!! - Dneska jsem doma prostě musela otočit ruli. Já nechápu, jak ju někdo může dát odvrácenou stranou k sobě... - Zima - Nechápu, proč si berou rukavice - Nuda - Blbá škola - Debilní chemie - Hlavně, že jsem ve všem tak popředu. Ale musíme probírat dál. Ve všem! - Verča byla nějaká nachcípaná, doufám, že nebude nemocná - Lucka zas simulant - Babička vůbec nebyla nemocná a všichni dělali - OMG zas ty drby - 20 let stereotyp

Chřipajzna jedna :D... X(

16. února 2009 v 18:19 Zážitky
Včera jak jsem semka přidávala ten článek, tak jsem měla takový návaly horka... achjo. Jsem si říkala, jestli nemám teplotu, ale nechtěla se mi měřit, víte, jaká je to otrava. No tak jsem šla spát, ale moc jsem toho samozřejmě nenaspala, takže ráno jsem se měřila. Nebylo mi nijak hrozě, to ne, ale řekla jsem si, že si změřím teplotu, a čumím, 38,1. Tak si říkám, že to musím být blbost, ale ne, znova stejná telota. Tak volám mamce, ale ta mi řekne, ať do sebe hodím Paralen a jdu do školy a když mi bude blbě, tak prostě odejdu... Rada nad zlato. Ve škole jsem sice vydržela, ale nervovalo už mě jenom to, jak mám vysokou teplotu. Jestli se mi vrátila ta debilní chřipka, tak se asi poseru. Čtrnáct dní nebýt ve škole??? A kdo to má asi všechno dopisovat? Sice mezi tím týdenní mezera na dopsání, ale stejně...
Já už tady větším tu horším možnost a tu lepší ani nevidím..prostě jsem pesimista, no. Ale já se nedivím. Hned po nemoci na rehabilitaci se zádama, do těláku, a celý víkend prožít na běžkách... Teď se mi zlepšila nálada. Ty běžky, to byla prostě nádhera, úžasný :*. Báječný sníh, báječný trasy, báječný tempo, báječná jízda dolů z kopce trasou okolo potoka zvaného Žabník, co víc si přát...

Jenom je mi trochu trapný, že jsem šla do školy a určitě všechny nakazila :(. Vážně jim to nepřeju, ale teď už jsou karty rozdané, tak se uvidí.
Tak končím, mějte se a držte mi palce, aby to nic nebylo.
PS: Strašně se mi líbí Right Round od Floridy :). Ale mi se líbí každou chvilku něco jinýho

,,Libko"? Tsss

15. února 2009 v 21:05 Moje názory
No... nebyla jsem tu dost dlouho. Taky vám chci poděkovat za zlepšení návštěvnosti :). Ale k tématu. Musím prostě říct, co si myslím.. :D. Mám to na srdci a musím to vypustit.

Prší, prší, jen se leje

8. února 2009 v 14:59 Myšlenkové pochody
Čaute. Už je mi líp, zítra jdu do školy. Jenže si nemám od koho dopsat sešity. V totom zapadákově totiž bydlí jenom dva lidi, co se mnou chodí do třídy. Jeden si nepíše a druhý je půjčil zas někomu jinýmu. Takže je to těžký. A nevím, co mám dělat, ptž jsem měla naplánovaný, že jsem měli zas jet k babičce na návštěvu a ani nemám co dopisovat, takže teď nevim co s časem a v týdnu budu mít fofr.

Nákupní horečka

1. února 2009 v 18:18 Zážitky
Tak dneska jsme konečně byli nakupovat. Takže jsem svůj šatník rozšířila o úžasný světlý uplý rifle, fialový tričko, ale to je úplně úžasný a ještě k tomu bylo hned vepředu, takže si myslím, že ho bude mít půlka školy. Ale já ho prostě musela mít!!!
A pak jsem si koupila ještě jedno takový tričko, který má všelijaký možný barvy, je takový strakatý a mamka si koupila stejný (akorát já XS a ona L :D). Tak jsem celá šťastná, akorát mám momentálně horečku. Po těch nákupech. Tomu asi dopomohly, ale mi to za to stojí :). No a brácha se mi směje, že mám nákupní horečku :D. Tak jsme došli k závěru, že on byl před týdnem v Praze a taky byl potom nemcný, tudíž trpí stejnozu nemocí (jsem sijistá, že je o ta zmiňovaná chřipková epidemie, co přišla až z Německa:P). Takže měl taky nákupní horečku :D. A mamka už to má před očima, že ju taky chytne... Druhý brácha, který byl s náma, se povaluje, tak jsme mysleli, že to má taky, ale pak nám oznámil, že je mu úplně normálně, a co by mělo být atd.
That´s all.