Proč všichni padají?

30. ledna 2009 v 19:43 |  Zážitky
A ještě jeden článek ke včerejšku, ale chtěla jsem je mít rozděleně...

S Verčou a René jsme měly zajímavou diskusi o existování, osudu, vesmíru a dalších věcech... Jsou to věci, které prostě nechápu, na které nestačím. Jednoduše jsem na ně moc jednoduchá. Ale to asi každý. Na všechny témata si nevzpomenu, ale vypíšu vám tady aspoň některé otázky, nad kterýma jste se určitě už taky někdy zamysleli:

1) Zjistily jsme, že každý ne každý, třeba ne každý den, ale určitě se vám už prostě stalo, že prostě v momentě, kdy přesně usínáte, máte pocit, že padáte a najednou se rychle, celí vystarašení, probudíte? Já zakopnu, Verča padá do propasti a Renča do bílé jámy. Proč ale všichni padají?
2) Jaký je pocit, když umřeš a jak se cítíš potom?
3) Co je za vesmírem? (Verča kdesi četla, že možná vakuum, ale co je za ním? A co ještě dál...?) A pokud je tam vakuum, jak to vypadá? Má přece průhlednou barvu. A za průhlednou vidím vždycky, tu, který je za ní. Ale když za ní je pořád jenom vakuum...?
4) Podobná otázka jako předchozí: Co bylo před Velkým třeskem (nemyslím to, jak vznikl a tak, ale prostě dávno předtím)?
5) Taky máte někdy pocit, že jste jediný člověk a zbytek jsou jenom nějaké stroje nebo třeba jiná inteligence, která vás zkoumá a celý svět je na vás nachystaný jenom abyste si připadali normálně a že jsou třeba všude okolo nějaké kamery?

Nevím, proč si momentálně vzpomenu na maximálně těch pět otázek. Jsem úplně vymazaná. Dneska (pátek) je stejně divnej den, stejně jako včerejšek. Skoro každý den mi poslední dobou přijde divný, ale dneska je o ještě horší. Mimochodem: Mám nakonec samé jedničky!!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Berrynka Berrynka | Web | 31. ledna 2009 v 16:53 | Reagovat

Já padám ze schodů xD

Po smrti není nic. Prostě konec. Nevěřím v reinkarnaci ani posmrtný život...

A vesmíru nerozumím... je divnej xD

2 Slick meat Slick meat | Web | 31. ledna 2009 v 17:13 | Reagovat

Já vím, ale prostě nedokážu pochopit, že přestanu přemýšlet a tak... Já přece pořád o něčem přemýšlím :D. Když jsem ještě nebyla na světě, bylo to to samo jak to po smrti, ale stejně.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.