Maxi king! Winter, summer, or spring?

1. ledna 2009 v 14:58 |  Zážitky
Včerejší Silvestr byl nejlepší v mojem životě... Ale chybělo k tomu málo, mamka mi totiž nechtěla dovolit jít ke kámoškám, nevím, co jí zas přeskočilo. Nakonec se ale povedlo, a tak jsem se oblekla a šla ke svojí nejlepší kámošce a její sestře. Úžasně jsme se bavily. A protože jsme měly chuť podniknout nějakou neuvěřitelnou blbost, udělaly jsme recesi. Já s Renčou jsme si oblekly letní hadry (na ty zimní, jinak bych nešla v té kose). Takže jak jsem si dala tričko přes moji bundu, která je přes boky stáhnutá, vypadalo to, jakože mám hrozný špeky :D. Vzala jsem si potápěčské brýle a šnorchl, plážovku a přes rifle sukni. Verča jediná předváděla zimu, převlekla se za polárníka a plyšovýho psa, který měl tak předvádět tažného, k tomu. Lyžařské brýle a oteplováky :D. Renat ze sebe udělala úplnýho exota, slamák atd. Tak jsme normálně asi v devět hodin vyšly a zpívaly si takový to ,, a raz, a dva, a tři...", jenom jak se říká ,,dopředu, dozadu, doboku, zpět", tak to jsme vyměnily za výkřik z reklamy na Maxi King, doplněný několika vlastními slovy: Maxi King, winter, summer, or spring? (autumn se tam nevlezlo :D). A tak jsme pochodovaly po dědině. Stavily jsme se k jedné kámošce, ale ta nechtěla s nama, tak jsme šly dál, ale tou dobou stejně všichni byli uvnitř, takže jsme nepotkaly vůbec nikoho :D.
A tak jsme se vrátily k nim domů. Tam jsme kecaly a chlámaly se fotkám Renčininy třídy a lidem, kteří byli na jejích tanenčních :D. Půlnoc přišla brzy a šly jsme se podívat na ohňostroj. Pak jsme ještě dlouho kecaly před naším barákem, a nakonec se rozešly. Já se ještě dívala chvilku na Eso (naši už šli spát :D) a po jeho konci šup do postele.
A ráno třešnička na dortu... vstanu, vysunu žaluzie, vykouknu z okna a... všechno bílé!!! :). Sice je toho zatím málo na běžky, ale aspoň ta atmosféra :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.