Do hajzlu s primou!

24. ledna 2009 v 14:42 |  Zážitky
Včerejškem, časem 16:00 hodin, se na naší škole uzavřely známky a tím i dveře k ovlivnění našich velkolepých výsledků :D. Zajímalo by mě teda, co budu mít z matiky. Máme úplně blbou učitelku, která nám ani neřekla, co budeme mít za známky. Proč? Protože ani ona sama neví! Tak jako co si mám o ní asi myslet, že? Ptala jsem se jí, jestli pokud to mám blíž ke dvojce, tak se nechám ještě přezkoušet a ona že ne, že z matiky ani nepřezkušuje. Hm...
Tak mi o nic nejde, ikdyž mi to samé jedničky na vysvědčení zkazí, pokud mi jedničku nedá, což pochybuju, že zrovna ona mi to dá. Tak dobře, neposeru se, když jednou dostanu dvojku. Ale Ajka byla se mnou a ta potřebuje vyznamenání, protože má neuvěřitelný strach, co na to řeknou její rodiče. Takže se bude stresovat celý víkend.
Vůbec, tu nejmenovanou učitelku nenávidím nejenom kvůli tomu. Sere mě, že preferuje pořád ty její posraný primánky. Jak jsou prý originální, úžasný a tak dále, znáte to. My jsme přece úplně hrozní, ničeho si nevážíme... nee.. Taky roznášíme nemoci. On nám za to nadává, že má často rýmu kvůli nám. Hm, jasně. Kdoví co všechno dělala a teď za to obviňuje nás.
Hlavně že si primáni můžou na lavici lepit všechno možný a my si nemůžem na stěnu dát ani jeden pitomý plakát, ikdyž všem ukazujeme, že se to ke kenci školního roku dá slepit. Nee, nemůžem, ikdyž nám nikdo neodůvodní, proč. Ale primánci můžou.Všichni se jich zastávají, ale my, když jsme byli v jejich věku, jsme byli všem ukradení.
Lidi z naší třídy si začali kupovat ,,motorové myši" v Lidlu :D. Je to taková blbost, je to plyšová myš, uvnitř ní je nějaký strojek a trčí z ní provaz a když za to zatáhnu, tak to jezdí, ale to není všechno, pokud ji natáhnete a necháte v ruce, tak to suprově brní a je to účinný antistres.
A víte, co? Primánky si to prý už začaly kupovat. Ale kdo se tady opičí? My, samozřejmě, a oni jsou originální géniové, kteří objevili Ameriku...
PS: časem sem dám fotku, jak ty myši vypadají :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.