Leden 2009

Proč všichni padají?

30. ledna 2009 v 19:43 Zážitky
A ještě jeden článek ke včerejšku, ale chtěla jsem je mít rozděleně...

Co jsem Bohu udělala, že mě trestá, když se fotím?

30. ledna 2009 v 19:18 Zážitky
Včerejšek byl dost divnej den. Už jsem to v té škole nemohla vydržet, ostatně jako vždy. Hned začátek mi pokazil učitel, když nás každýho fotil. Já jsem ale tak hrozně nefotogenický člověk, že na každé fotce vyadám hrozně. Ale ne normálně hrozně. Ještě hůř, než ostatní. Achjo. No takže on zapl projektor a teď ukazoval a upravoval ty fotky, abysme s nima mohli cosi robit. Jenže se tam ukázala moje fotka a všichni vydali takový ten zvuk jakože Jéžiši a tak dále... Trapas jak hrom, ale já za to fakt nemůžu. Každýmu poslal vlastní fotku. Já ju na mailu mám. Ale nechci se na ni dívat, nebudu si kazit vkend a už vůbec ju nebudu dávat sem.

Do hajzlu s primou!

24. ledna 2009 v 14:42 Zážitky
Včerejškem, časem 16:00 hodin, se na naší škole uzavřely známky a tím i dveře k ovlivnění našich velkolepých výsledků :D. Zajímalo by mě teda, co budu mít z matiky. Máme úplně blbou učitelku, která nám ani neřekla, co budeme mít za známky. Proč? Protože ani ona sama neví! Tak jako co si mám o ní asi myslet, že? Ptala jsem se jí, jestli pokud to mám blíž ke dvojce, tak se nechám ještě přezkoušet a ona že ne, že z matiky ani nepřezkušuje. Hm...
Tak mi o nic nejde, ikdyž mi to samé jedničky na vysvědčení zkazí, pokud mi jedničku nedá, což pochybuju, že zrovna ona mi to dá. Tak dobře, neposeru se, když jednou dostanu dvojku. Ale Ajka byla se mnou a ta potřebuje vyznamenání, protože má neuvěřitelný strach, co na to řeknou její rodiče. Takže se bude stresovat celý víkend.
Vůbec, tu nejmenovanou učitelku nenávidím nejenom kvůli tomu. Sere mě, že preferuje pořád ty její posraný primánky. Jak jsou prý originální, úžasný a tak dále, znáte to. My jsme přece úplně hrozní, ničeho si nevážíme... nee.. Taky roznášíme nemoci. On nám za to nadává, že má často rýmu kvůli nám. Hm, jasně. Kdoví co všechno dělala a teď za to obviňuje nás.
Hlavně že si primáni můžou na lavici lepit všechno možný a my si nemůžem na stěnu dát ani jeden pitomý plakát, ikdyž všem ukazujeme, že se to ke kenci školního roku dá slepit. Nee, nemůžem, ikdyž nám nikdo neodůvodní, proč. Ale primánci můžou.Všichni se jich zastávají, ale my, když jsme byli v jejich věku, jsme byli všem ukradení.
Lidi z naší třídy si začali kupovat ,,motorové myši" v Lidlu :D. Je to taková blbost, je to plyšová myš, uvnitř ní je nějaký strojek a trčí z ní provaz a když za to zatáhnu, tak to jezdí, ale to není všechno, pokud ji natáhnete a necháte v ruce, tak to suprově brní a je to účinný antistres.
A víte, co? Primánky si to prý už začaly kupovat. Ale kdo se tady opičí? My, samozřejmě, a oni jsou originální géniové, kteří objevili Ameriku...
PS: časem sem dám fotku, jak ty myši vypadají :)

Ach léto, kde jsi?

24. ledna 2009 v 14:07 Myšlenkové pochody
Achjo.. strašně se mi stýská. Ale po žádné osobě, ani zvířeti. Prostě po létě.

A co až vyčerpám rezervy?

20. ledna 2009 v 19:14 Myšlenkové pochody
Dlouho jsem tu nebyla, proto cítím aspoň povinnost sem něco přidat. Určitě to je zvyk z mého starého blogu. Vím, že nemusím. Ale svědomí mě trápí.
Tak co se děje v mém životě... poslední dobou celkem nic. Blíží se pololetí a já, stejně jako většina ostatních, musím máknout. Ale už mám skoro všechno za sebou. Přemýšlela jsem taky, že bych se nakazila, ptž teď skutečně nemám nic na práci ve škole, ale když mi mamka oznámila, že jelikož berem nové učivo, musím stejně zůstat a navíc mi ráno Ajka připomněla, že nemůžu domů, protože jí musím pomoct udělat něco s jejíma známkama. Já se teda sice teďka neučím, ale udělám, co bude v mých silách.
Trápí mě únava. Chodím spát celkem brzo oproti ostatním - okolo desáté hodiny, ale stejně jsem ospalá. Ta škola bere energie... ale správně bych měla mít logicky polovinu toho, co na začátku školního roku. Ale já už teď jedu na rezervy. Bože, potřebuju prázdniny..

Maxi king! Winter, summer, or spring?

1. ledna 2009 v 14:58 Zážitky
Včerejší Silvestr byl nejlepší v mojem životě... Ale chybělo k tomu málo, mamka mi totiž nechtěla dovolit jít ke kámoškám, nevím, co jí zas přeskočilo. Nakonec se ale povedlo, a tak jsem se oblekla a šla ke svojí nejlepší kámošce a její sestře. Úžasně jsme se bavily. A protože jsme měly chuť podniknout nějakou neuvěřitelnou blbost, udělaly jsme recesi. Já s Renčou jsme si oblekly letní hadry (na ty zimní, jinak bych nešla v té kose). Takže jak jsem si dala tričko přes moji bundu, která je přes boky stáhnutá, vypadalo to, jakože mám hrozný špeky :D. Vzala jsem si potápěčské brýle a šnorchl, plážovku a přes rifle sukni. Verča jediná předváděla zimu, převlekla se za polárníka a plyšovýho psa, který měl tak předvádět tažného, k tomu. Lyžařské brýle a oteplováky :D. Renat ze sebe udělala úplnýho exota, slamák atd. Tak jsme normálně asi v devět hodin vyšly a zpívaly si takový to ,, a raz, a dva, a tři...", jenom jak se říká ,,dopředu, dozadu, doboku, zpět", tak to jsme vyměnily za výkřik z reklamy na Maxi King, doplněný několika vlastními slovy: Maxi King, winter, summer, or spring? (autumn se tam nevlezlo :D). A tak jsme pochodovaly po dědině. Stavily jsme se k jedné kámošce, ale ta nechtěla s nama, tak jsme šly dál, ale tou dobou stejně všichni byli uvnitř, takže jsme nepotkaly vůbec nikoho :D.
A tak jsme se vrátily k nim domů. Tam jsme kecaly a chlámaly se fotkám Renčininy třídy a lidem, kteří byli na jejích tanenčních :D. Půlnoc přišla brzy a šly jsme se podívat na ohňostroj. Pak jsme ještě dlouho kecaly před naším barákem, a nakonec se rozešly. Já se ještě dívala chvilku na Eso (naši už šli spát :D) a po jeho konci šup do postele.
A ráno třešnička na dortu... vstanu, vysunu žaluzie, vykouknu z okna a... všechno bílé!!! :). Sice je toho zatím málo na běžky, ale aspoň ta atmosféra :)

Napáječka těžkooděnec? Pffff

1. ledna 2009 v 14:41 Zážitky
Arnie mě včera strašně naštval. Předevčerem jsem mu totiž koupila novou napáječku, zatím pil totiž jenom z misky. Jenže on ji začal hryzat, a ne pít z ní, a konce, ze kterého se pije, si vůbec nevšímal. Přemýšlela jsem, čím to natřít, aby mu smrdělo všechno kromě toho konce, ale nic mě nenapadlo, až tařtka přišel s alobalem. Jenže tím jsme zaopatřili jenom takový ten plastový úzávěr. Ale ne tu nádobu.... večer jsem přišla a v napáječce ani kapka vody. Jelikož jsem viděla malou prohryzanou dírku na vrchu, kde stejně voda nikdy nebyla, říkala jsem si, že to asi musel vypít, ale to bylo taky divný, ptž neměl vůbec kulatý břicho, takže to se taky muselo vyloučit. Pod napáječkou žádná kaluž. Jenže když jsem to ukázala taťkovi, tak mi oznámil, že když ta napáječka není vduchotěsná, tak teče, ptž ta voda musí tlačit na tu kovovou kuličku uvnitř. A když jsme do ní znova napustila vodu, a střídavě zacpávala tu malou dírku, tak vážně to teklo a neteklo :D. Ale kam zmiela ta voda? Stačilo se podívat důkladněji a podestálka byla v tom místě úplně mokrá :D.
Takže druhý den jsme díru jakýmsi tmelem zalepili a dali do akvárka napáječku už úplně obrněnou alobalem. Ten strhal. Tak jsem tam dala další a taťka ještě sehnal jakýsi plech :D. Jenže... Arnie si brzy věděl rady a kus plechu strhl z napáječky a cesta byla volná. Jenom nechápu, jak se mu mohl jeden den alobal hnusit a druhý den mu nevadil...
Nakonec všechno skončilo tak, že Arnie dostal do akvárka starou známou misku s vodou...