Arnie...

28. prosince 2008 v 21:41 |  Myšlenkové pochody
Ikdyž je Štědrý den dávno pryč, blog jsem si založila až dneska, tudíž mám možnost všechno napsat až teď. Musím se pochlubit, co všechno jsem dostala.

Tady najdete stručný výpis :D : úžasná šedá mikina,

stejně úžasné, mimochodem taky šedé, tříčtvrťáky,

krásný hnědý tričko,

super boty (ty ale využiju až na jaře a kupovali jsme je na podzim - ale musely se schovat na Vánoce...), báječný gatě z Gate :D, dobru pomádu, fusakle, jako každý rok - kalendář, pyžamo, takový doplněk stravy na moje úžasně vrzající klouby v balení s mastí proti jejich bolesti, která mě ale netrápí, moji oblíbenou kosmetiku, jenž už mi začala před Vánocema docházet, od Zbyně filmy, od táty jsme společně s mamkou obdržely nový fén (poctivě sbíral body na Agipu :D, samy jsme si ho z těch cen vybraly), knížku se cvikama jógy - teď cvičím a opravdu doporučuju, je to OK. Ráda bych chodila do kurzu, ale co bych tam dělala mezi samýma dospělýma a tak...
... ale hlavně - od Radě osmáka degu! Jednou jsem totiž o něm vážně uvažovala, ale nevěděla jsem, co bych s ním dělala, až (pokud se povede) půjdu na vysokou? Jak jsem totiž měla nastudovaou potřbnou literaturu, věděla jsem, že se osmák dožívá až osmi let (ale to není důvod, proč se jmenuje osmák). Takže jsem se toho úmyslu vzdala, ale když jsem ho teď jako překvapení dostala, tak to nemůžu řešit. Navíc jsem zjistila, že podle na internetu uvedených rozměrů je dospělý, možná proto byl prý v tom zverimexu tak levný, ale nohy má všechny a jinou vadu jsme na něm taky nenašla... A doufám, že nenajdu!
Jenom mi dalo zabrat jméno... Nejdřív, dočasně, to byl Adam (dostala jsem ho na Adama :)), nebo prostě osmák... Potom to vypadalo pomalu na Freda, včera se u oficiálně jmenoval Monty, ale dnes, snad už definitivně, vyhrál Arnie... jako Arnold - Schwarzenegger :D. Protože ten hrál v Terminátorovi a on ten můj osmák Arnie je taky takový malý terminátor... všehno zničí a skoro nic ho nezastaví :D. Sice si myslím, že takový je asi každý osmák, ale to je jedno - no a Terminátor zní blbě jako jméno, takže Arnie... a podle mě je to taky hezký jméno :)


PS: V komentářích se pochlubte, co jste dostali vy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.