Prosinec 2008

Orchidejkaaa

29. prosince 2008 v 16:21 Já a blog
Tento blog má jednu starší sesterskou stránku, která není ve stylu deník, ale je na ní všechno možný :). Její jméno vidíte v nadpisu a pro větší pohodlí vám SEM dám odkaz. To stačí :D.

Pár údajů o mně

29. prosince 2008 v 16:10 Já a blog
Přišel čas napsat něco o sobě:

Design a nastevní

29. prosince 2008 v 14:23 Já a blog
Uffffff... s designem konečně hotovo, nastavení stránky dle mých představ taky, můžeme slavit :).
Všechno je čerstvé, čistě moje, takže se tím můžu pochlubit a zakazuju kopírovat! Strávila jsem nad tím asi dvě hodiny. Jenom mě štve, že je nějaký divný ten výpis článků... U všech rubrik je tak, jak být má, ale jenom u Já a blog je to ten druhý, ten který nechci... Achjo, pokusím se s tím ještě trochu něco udělat. Jdu ven, je tam hezky. Papa

Proč prdy smrdí

28. prosince 2008 v 22:22 Zážitky
Včera jsem byla u kámošky a ukazovaly jsme si vzájemně obdržené dárky... ukazovala mi taky nové knížky, a jedna z nich se jmenovala - no to vlastně ani nevim, ale nějak jako Odpovědi na časté otázky. Přesně takový ten název určitě nebyl, její smysl to ale vystihuje.

Arnie...

28. prosince 2008 v 21:41 Myšlenkové pochody
Ikdyž je Štědrý den dávno pryč, blog jsem si založila až dneska, tudíž mám možnost všechno napsat až teď. Musím se pochlubit, co všechno jsem dostala.

Úvod

28. prosince 2008 v 21:07 Já a blog
Co bych k úvodu řekla... snad že tento blog bude vy stylu deníku a že už jeden mám, s tím se seznámíte z některých z blízkých článků. Nový jsem si založila kvůli tomu, že tento je v úplně jiném stylu.
A ohledně designu: vlastní vytvořím hned, jak bude čas a nálada...
Jen tak doplnit, že tady nejde o vás, ale o mě, takže přestávky mezi psaním článků závisí jenom na mě a je mi to jedno :)
Krátký, ale stručný :D. Nechce se mi psát takový kecy, mám chuť se konečně vyzpovídat :D. Tak později ;)